דף הבית >> מידע מקצועי >> חברת ניקיון וליטוש שיש
 
יש שיפריע להם יותר ויש שיפריע להם פחות. בכל אופן ניתן למזער את אי הנעימות ולשם כך על החברה לרכוש את אמונך. ישנם מספר דברים שמעידים על אמינות ובכך יובילו ליחסי עבודה תקינים והרגשה טובה של שני הצדדים, הן של המנקה מטעם החברה והן של בעל הנכס.
סממנים

קודם כל תגובות חיוביות של לקוחות אחרים יעידו על התנהלות נכונה של החברה. שנית שיחה מקדימה עם בעל העסק עתידה לשקף את נאמנות העובדים וכמובן אם יש  "תו אמינות" אז מה טוב. החומרים והציוד שבהם החברה מחזיקה גם מהווה מראה לרצינות החברה. יש חברות שמנדבות מידע לגבי טיב החומרים ומסבירות מראש מה ייעודם ואופי השימוש בהם. כל אלו מצביעים על שקיפות כלומר כל הקלפים על השולחן ומכאן שרמת האמינות גוברת.
צוות העובדים

ליטוש שיש איכותית תבחר את צוות העובדים בדקדקנות. הן לפי כושר יכולת להיצמד להוראות, רמת היעילות ובראש הרשימה לפי האמינות. מספיק עובד אחד ששגה בגניבה כדי שהחברה כולה תוכתם. כמו כן צוות לא מיומן עשוי להוביל לעוגמת נפש מצד הלקוח, אם המנקה השתמש בחומר לא נכון או באופן הלא נכון, ציוד יכול להיהרס, ולהגיע למצב של נזק בלתי הפיך. אם מדובר בכתם בפרקט, חורים בחרסינות, או נפיחות בעץ.

עד הפעם הבאה

ליטוש שיש אמינה תספק את חומרי העבודה המומלצים ביותר ושל החברות המובילות בתחום ולא תגבה מכם כסף על איכות ובפועל תעבוד עם יצרנים פשוטים יותר. חברה אמינה תשאיר אתכם בסוף יום העבודה עם ידע לגבי חומרים מומלצים ואופי השימוש בהם. כל זאת על  מנת להשאיר לכם אופציה אמיתית להסתדר בלעדיהם ולא ליצור תלות בדרכי עורמה. כל אלו כלים שיעזרו לכם לבנות הרגשת בטחון, ויובילו אתכם ליחסי עבודה תקינים ונעימים, כך שבפעם הבאה שתצטרכו ליטוש שיש תהיה לכם כבר כתובת מוכנה.