דף הבית >> חידוש מרצפות
חידוש מרצפות          
 
ליטוש מדרגות
חידוש מרצפות
חידוש מרצפות מתאפשר היום במספר גדול של טכניקות מתקדמות וייחודיות במינן, עובדה המשרתת כמובן את הצרכן שזכאי לבחור את זו המתאימה והיעילה ביותר עבורו מכל הבחינות. בחירה בטכניקה הרצויה לחידוש המרצפות נעשית בראש ובראשונה על פי סוגן של המרצפות אותן מעוניינים לחדש, כשלאחר מכן מכריעה כמובן שאלת העלות הכלכלית, יש מספר סוגי פוליש וליטוש לדוגמה פוליש יהלום

שיטות לחידוש מרצפות

הדבקת קרמיקה או פרקט, הדבקת שטיחים, החלפת מרצפות וכל שאר האפשרויות יעלו יותר מחידוש המרצפות הישנות שלכם, ולא רק כאן הרווח אלא שאיכות המרצפות לאחר הליטוש הרבה יותר איכותי ואמיד וכמובן מבריק מכל האפשרויות הנוספות.
אחת הדרכים הנפוצות ביותר היום לחידוש מרצפות היא כמובן ליטוש מרצפות, המוכחת פעם אחר פעם כבחירה הפופולארית ביותר מצידם של הצרכנים. 
שיטה נוספת ונפוצה אף היא לחדש את המרצפות, היא באמצעות עריכת פוליש מקצועית, התואמת היום לכל סוגי המרצפות.
פוליש קריסטל
פוליש וליטוש
ליטוש מרצפות ישנות
פוליש לריצפה

חידוש מרצפות - זו המומחיות שלנו

חברת אלי ליטושים מתמחה מאז ומתמיד במתן שירותי חידוש וליטוש מרצפות מכל הסוגים, לרבות שיטת הפוליש המובחרת ביותר ברחבי העולם, פוליש קריסטל, ליטוש שיש, ליטוש מרצפות, ליטוש מדרגות, ליטוש אבן ועוד עבודות ליטוש.
חידוש מרצפות
להצעת מחיר חינם לחידוש מרצפות בדירתכם - 052-4345720

חברת אלי ליטושים אבן ושיש, מתמחה בעבודות ליטוש אבן ברמת גימור מושלמת ומחירים שוברי שוק.
אנו לא מתפשרים ועובדים עם אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום ליטוש אבן, אשר ביצעו עשרות אלפי עבודות של ליטושים. כמו כן אנו עובדים עם ציוד חדיש ומתקדם המאפשר לנו לבצע עבודה מקצועית המפיקה תוצאות מושלמות.

ליטוש אבן אצל אלי ליטושים