דף הבית >> מידע מקצועי >> חיים נקיים יותר
 
חברת ניקיון של היום זו לא העוזרת של פעם. זו שמגיעה פעם בשבוע, מכניסה את הכביסה למכונה, מקפלת, מטאטא, שואבת אבק, שוטפת את הרצפה ומחזירה חפצים למקומם. כיום חברה יודעת לעשות הרבה יותר, כמובן שהכול תלוי צורך. 























חשוב להכיר בעובדה שאם יש לך בעיה רצינית שמטרידה אותך בתחזוק הבית יש למי לפנות, היום כמעט שלכל בעיה יש פתרון ספציפי ואיכותי. למשל אם הרצפה שלך שרוטה או מחוספסת ולא נעימה למגע כפות רגליים יחפות, חברת ניקיון מקצועית תדע לספק את הפיתרון הנכון.

וותק לצד עדכניות

כיום קיימים סוגי פוליש שונים לרצפה, כאשר לכל אחד יש את הייעוד הספציפי לו. יש פוליש וקס, ליטוש רצפה, ופוליש אקרילי. כמו כן יש טיפולים ייעודים לפרקט, קרמיקה, שטיח, ספות עור, משטחי שיש, גרניט ועץ. לכל משטח יש את החומר והטיפול הנכון לו שייעשה בעזרת הכלים העדיפים לו. היום, בשונה מפעם ניתן למצוא עשרות חומרי ניקיון וציוד שונים, לכל אחד מהם אופי טיפול שונה ושלבים משלו. בכל הידע הזה מחזיקה חברת ניקיון וותיקה בתחום מצד חד ועדכנית בפיתוחים מצד שני.

סוגי פוליש

להשגת מראה מלא ברק יימרח "פוליש וקס" על גבי מרצפות ע"י שילוב של מכונה ייעודית וספוג. "פוליש קרצוף" מיועד להוריד כתמים קשים יותר, (כתמים כגון צבע וחלודה), הפעולה גורמת ללבנים לחזור למראם הראשוני. פעולת ה"ליטוש" גם מחזירה את הלבנה למצבה הראשוני ומוסיפה גימור חלק יותר. בעיקר טוב להשוואת גבהי מדרך שונים. "פוליש אקרילי" טוב בעיקר נגד החלקה, מיועד לאזורים שמרבים בהם בתנועה ומצוין במניעת שחיקה. בנוסף הוא יוצר בידוד ולכן אידיאלי למקומות העוסקים בהזרמת חשמל בנוסף ניתן לעשות ליטוש שיש .

פעולות מיוחדות

בנוסף לפעולות הניקיון הרגילות כגון ניקיון תריסים, מסילות, אמבטיות, חלונות, שירותים, ארונות, משקופים, דלתות וכדומה, ניתן למצוא פעולות ניקיון פחות שגרתיות. פעולות שפעם ב עולה בהם הצורך, גם להם חברת ניקיון בעלת ניסיון וציוד מגוון תדע לתת מענה. פעולות כגון ניקיון מדרגות, ניקוי פרקטים, ניקי מרפסת, הסרת שטיחים המודבקים בין לקיר, השוואת גובה של רצפות ועוד.