דף הבית >> מידע מקצועי >> ליטוש בטון מקצועי
 
במידה וברצונכם להחליק משטח בטון בכדי שיגיע למצב שבו הוא יראה מבריק, יש לפנות לחברה מקצועית אשר מומחיותה הוא ליטוש רצפות בטון. כיום עומד לרשותן של חברות אלו ציוד חדשני ומקצועי. שירותן של חברות מקצועיות כולל ביצוע עבודות ליטוש בטון מקצועי והחלקתו, עד שהינו בעל מראה מבריק ויפה. בעת ביצוע ליטוש למשטח בטון קיים, למעשה מסירים את השכבה הישנה והמחוספסת כך שבסיום העבודה המשטח הישן מקבל מראה של משטח כמעט חדש לגמרי.
הזמנת ליטוש בטון מאת חברה מקצועית
 
חברות מקצועיות מעניקות מגוון של שירותים מתקדמים עבור ביצוע עבודות של ליטוש בטון ומרצפות. כמו כן ניתן לקבל מהן שירותי פוליש. חברות מקצועיות עושות שימוש במכונות, ציוד וחומרים חדישים ואיכותיים ולרב ידאגו להתעדכן במכשור החדיש ביותר אשר קיים בשוק. הן מעניקות שירות מתקדם ומקצועי בכל הנוגע לליטוש והחלקת בטון וכן ניתן להשתמש בשירותיהן גם עבור חיפויי בטון ורצפות בטון. לאחר ביצוע עבודת הליטוש יקבל המשטח מראה מבריק וחלק.  לעיתים קרובות ביצוע עבודת ליטוש למשטח יכולה לחסוך לנו עלויות גבוהות של ריצוף חדש. העלויות שנחסוך יהיו עבור קניית חומר הריצוף והעבודה של איש השיפוצים. הזמנת עבודת ליטוש לעיתים קרובות תהייה משתלמת יותר, הן מבחינת המראה והן מבחינת המחיר, כלומר העלות שנשלם עבור ביצוע העבודה. 

השימוש ברצפות בטון נעשה נפוץ יותר ויותר בתקופה האחרונה. הוא מעניק לחלל מראה מעוצב ועדכני. כמו כן ניתן לבחור מה יהיה הצבע של משטח הבטון, אלמנט נוסף שניתן לעשות בו שימוש עבור עיצוב החלל שלנו. חשוב לציין שהמראה של המשטח יישמר לאורך זמן, היות ולאחר ביצוע עבודת הליטוש נעשה שימוש בחומרים מיוחדים אשר תפקידם לשמר את צבעו של משטח הבטון הצבוע. 

שימושים נפוצים 

לאחרונה נפוץ יותר ויותר לראות בתים וחללים שונים בהם היה קיים משטח בטון ישן אשר בוצעו בו עבודות ליטוש בטון והחלקה של הבטון ועל יד כך התקבל למעשה מראה חדש ועדכני למשטח. כמו כן, לאחרונה מעצבי פנים רבים אוהבים לעשות שימוש במשטח בטון אשר עבר החלקה ולשלבו בעיצובים שלהם. אחד השימושים הנפוצים הוא בחללי סטודיו , גלריות, אולמות תצוגה, אולמות אירועים. המשותף לכולם הוא שמדובר בחללים גדולים ומרווחים. עבור חללים אלו ניתן לעשות שימוש ברצפת בטון מלוטשת ולחסוך באופן משמעותי בעלויות הריצוף. כמו כן משטח בטון מלוטש יהיה פרקטי יותר עבור חללים מסוג זה מבחינת העיצוב ומבחינת השימוש בו.