דף הבית >> מידע מקצועי >> ליטוש וחידוש בטון למבנים תעשייתיים
 
בטון הוא חומר שנמצא בלא מעט מקומות, בעיקר בגלל העוצמה והאיכות שלו. זהו חומר חזק מאוד שעמיד בתנאים שונים, חומר שניתן לראות אותו במקומות פרטיים ובמבנים תעשייתיים. כל עוד הוא נמצא במקום חיצוני ולא בתוך חלל, במקום בו לא רואים אותו כמו בחצר אחורית, לא ממש משנה אם יש לו פגמים וכתמים. אבל במקומות בהם יש חשיבות למראה, חשוב לחדש את הבטון אחת לכמה שנים, ללטש אותו ולהפוך אותו לנקי ואסתטי. 

אז איך עושים את זה? איך מלטשים ומחדשים את הבטון במבנים תעשייתיים? מהו בכלל לטוש בטון ואך הוא מתבצע? הנה השלבים השונים בתהליך.

ליטוש וחידוש בטון – התהליך

בגדול, ליטוש בטון אינו שונה מהותית מליטוש שיש או כל אבן אחרת. הרעיון שלו הוא הסרה של השכבה העליונה ככה שתיחשף זו שתחת והפגמים והכתמים ייעלמו. חידוש וליטוש בטון מתחיל עם גריסה של הבטון להורדה של האבן, הורדת שכבה בהתאם לצורך ובהתאם למצב הבטון. הוא ממשיך עם מילוי של החורים בליטוש בטון בהתאם לצבע הבטון, ולאחר מכן חיזוק הבטון באמצעות הספגה של חומרים כימיים. 

בשלב הבא רוצים להשיג רמת ברק כלשהיא ולכן מעבדים את הבטון על מנת לקבל את הרמה הזו, ולבסוף, צריך לאטום את המשטח ואת זה עושים באמצעות מריחה של סילר, מריחה יסודית על כל המשטח כדי לקבל את התוצאה הרצויה.
עבודה למקצוענים בלבד!

אם אתם צריכים שירותי ליטוש וחידוש בטון למבנים תעשייתיים, אתם צריכים חברה שיש לה ניסיון בתחום. היא קודם כל תגיע למקום ותקבל את ההחלטות בנוגע לרמת הליטוש, מה שייקבע בהתאם לסוג הרצפה, בהתאם לפגמים שבה ולתנאים שמסביב. 

חברה כזו צריכה להיות חברה עם ניסיון רב בליטוש בכלל וליטוש בבטון בפרט, חברה עם "קבלות" אותן תוכלו לראות, חברה שתספק לכם שירות לא פחות ממעולה. כמובן שחשובה גם ההגינות והיושרה וחשובים שירות הלקוחות והאדיבות כלפיהם. בסופו של דבר מה שיכריע הוא המחיר של הליטוש שיכול להשתנות בהתאם לשטח הליטוש ולרמת הליטוש, אך אל תתפשרו על הטובים ביותר בגלל הנחה מסוימת