דף הבית >> מידע מקצועי >> ליטוש שיש- מחירים
 
ליטוש שיש ניתן למצוא כיום בשפע. וצורך לליטוש שיש גם ניתן למצוא בלי לחפש יותר מדי. תמיד ניתן למצוא עוד קיר לצבוע, עוד שטיח לשאוב, עוד פוליש לחדש או עוד צורך בתחושת ניקיון כללית שתשפיע ישירות לטובה גם על הנפש. אם יש לך כתובת קבועה להשגת ליטוש שיש ואתה מרוצה, הרווחת. אך אם אתה מחפש, כדאי לקחת מספר דברים בחשבון, אם בנושא המחיר, בנושא המקצועיות או בנושא הזמינות. היום שהתחום מוצף בנותני שירות ניתן להגיע לחבילה המשתלמת של מחיר טוב לצד שירות ראוי.

הוצאה לצד השקעה                                                                                                                 

חברות המציעות ליטוש שיש מגוונים יחזיקו גם ציוד יקר ועדכני. אחזקה זו כרוכה בהוצאה רצינית. לדוגמה: מכונת פוליש סטנדרטית עשויה להגיע למחיר של שבעת אלפים ₪. השקעה זו תמצא את עצמה בסופו של יום משפיעה ביחס ישיר על עלות השימוש בשירותי הניקיון. אך בסופו של דבר הוצאה מעט יקרה תשרת את הלקוח נאמנה, כיוון שעובדה זו מצביעה על בחירה איכותית, בחרתם בחברה שאינה חאפרית ויודעת לספק לכם את השירותים הרצויים מצדכם.

טווח מחירים

מחירים הגיוניים לפוליש ינועו בין עשרה לעשרים ₪ למ"ר. המחיר תלוי בקריטריונים שונים. קודם כל בוותק של הדירה. ככל שהדירה יותר ישנה כך סביר שרמת הבלאי תהיה גבוהה יותר. שנית תלוי במצב שלה. אם למשל הדירה נמצאת בדיוק לאחר טיפול צבע, והצבע לא הקפיד לכסות את הרצפה, הרי שתהיה הרבה עבודה בניקוי כתמי הסיד. אם אתם בקטגוריה האחרונה של רמת המחירים הגבוהים יותר, הרגישו בנוח לבקש שהמחיר יכלול את כל חבילת הניקוי, ודאגו שהדברים יהיו ברורים גם לצד המבצע.

חאפר

מחיר זול מדי עלול לרמז על עובד חאפר ולא מקצועי. כמה שהמחיר יהיה מושך זכרו שברצונכם לקבל בסוף היום תוצאות איכותיות שילוו אתכם הלאה. עבודה לא מקצועית גם אתם יכולים לעשות ועוד בחינם אז אם לשלם אז תוסיפו יותר וקבלו תמורה איכותית. לא כדאי לקחת מישהו שגם תשלו לו וגם ישיר אחריו נזקים כי הוא התעצל לערבב את החומצה, או שהוא שפך אותה במקומות אסורים, דבר שיצריך בעתיד טיפול מקצועי והרבה יותר יקר.