דף הבית >> מידע מקצועי >> פוליש ושירותי ניקיון אחרים
 
היום ניתן למצוא מגוון רחב של שירותי ניקיון. משירותים בסיסים לבתים, עד לשירותי ניקיון מתקדמים לשחזור מראה הרצפה. שירותי ניקיון הינם תחום רחב בעל פונקציות רבות. ניתן למצוא אנשים פרטים שמציעים את שירותיהם. וניתן למצוא חברות ניקיון, אלו כבר יכילו צוות שלם, יהיה להם את ציוד הבית שלהם שיכלול חומרים, וכלי עזר מתאימים. כל אחד וההעדפה הפרטית שלו, אך יש לקחת שלכל אופציה יש את המינוס והפלוס שלה.

פרטי מול צוות

המנקה הפרטי לרוב יגיע עם מינימום ציוד. מצויד בכפפות, ובמספר בסיסי של מוצרי ניקיון. לרוב מנקה הבתים הפרטי ידאג שבית הלקוח יכיל את כל הציוד שלו על מנת שיהיה לו יותר נוח בשינוע וגם כיוון שלרוב לא יעשה פעולות מורכבות שיצריכו ציוד מתוחכם. חברת ניקיון לעומת זאת מתנהלת לגמרי באופן שונה. חברת ניקיון מקצועית תכלול צוות שלם, תחזיק מכונות שונות שייעודיות לפעולות רציניות יותר, תאפשר מגוון שירותים רחב ותהיה תמיד זמינה. המינוס שלא תמיד תדע מי העובד שמגיע אליך, אלא אם כן תבקש עובד קבוע מהצוות.

לא רק שטיפה

שירותי ניקיון אינם נגמרים רק בשטיפה, אבק, וחיטוי. כיום חברות ניקיון יודעים להציע מגוון שלם של פעולות משלימות שעוזרות בתחזוקה יעילה ונכון של הטריטוריה הרצויה. שירותי ניקוי שטיחים, תחזוקת סדקים בקיר ושירותי פוליש שונים. יש כמה סיבות עיקריות שמצדיקות ליטוש. קודם כל כאשר מופיעים כתמים עקשנים על הרצפה, כאשר ישנה פגיעה עקב רטיבות, שהריצוף מפתיע בהפרשי גבהים, או שפשוט מופיעים סדקים מאיימים ולא רצויים.

פוליש- מידע כללי

גם פוליש לא מסתיים בפעולה אחת, גם בו ניתן למצוא מגוון, כאשר לכל סוג יש ייעוד משלו ודרכי תפעול שונים. לדוגמה "פוליש וקס" יצריך שילוב של מכונה וספוג, "פוליש קרצוף" מיועד לכתמי עקשנים כגון חלודה במטרה להחזיר את המראה המקורי, "פוליש אקרילי" טוב למקומות שרוצים להימנע כמה שיותר מהחלקה ויש בהם הרבה תנועה, "ליטוש שיש" יוציא את הברק הטבעי של השיש ויבליט את היופי הייחודי של הגידים שמסתתרים בו. בכל מקרה תמיד יש להתייעץ עם בעל המקצוע לפני שנוקטים בפעולה.