דף הבית >> פוליש קריסטל >> פוליש קריסטל לרצפה
 

מה זה פוליש קריסטל?

פוליש קריסטל לרצפה – זו שיטה מיוחדת לניקוי ולהברקה של מרצפות המשלבת שימוש בחומרים כימיים מיוחדים אשר מסלקים שריטות וסדקים קטנים. לפני שמתחילים את תהליך ההברקה הקריסטלית מנקים באופן יסודי את הרצפה. במקרה שמתגלים נזקים חמורים ברצפה משתמשים בכלים מקצועיים לטיפול באבן. רק לאחר שהרצפה "מוכנה" מתחילים את התהליך של פוליש קריסטל עם חומרים כימיים ייעודיים. 

יתרונות פוליש קריסטל 

לאחר פוליש קריסטל עמידות האבן עולה, הצבע והברק חוזרים מרצפות, הרצפה נראית כחדשה. קל יותר לנקות רצפה שעברה הברקה קריסטלית – הלכלוך נדבק אליה הרבה פחות וסיכון החלקה יורד בכ-20%.

ליטוש אבן ופוליש קריסטל מאפשרים לאריך את חיי המרצפות ולשמר את יופיין. טיפול מקצועי המתבצע על בסיס קבוע יעזור לכם לשמר את הברק ואת האיכות של הרצפה. בנוסף לכך, לא תצטרכו להחליף מרצפות ותוכלו לחסוך על כך כסף.
פוליש קריסטל זו עבודה שדורשת מקצועיות ומיומנות ברמה גבוה. פוליש המתבצע על ידי אדם לא מיומן יכול לגרום לנזקים קשים. לכן אנחנו ב"אלי ליטושים" מוכנים לבצע עבורכם את העבודה באופן מקצועי והרצפה שלכם תיראה כחדשה לאורך זמן. 

למה לבחור בנו לפוליש קריסטל לרצפה?

אלי ליטושים מציעים לכם שירות פוליש וקריסטל באיכות גבוהה עם תוצאות מושלמות בהתחייבות!
אנו משתמשים בציוד המשוכלל ביותר, המיועד לביצוע פוליש קריסטל איכותי, יסודי ונכון. 
לפני שמתחילים את תהליך ההברקה הקריסטלית מנקים באופן יסודי את הרצפה. במקרה שמתגלים נזקים ברצפה משתמשים בכלים מקצועיים לטיפול. רק לאחר שהרצפה "מוכנה" מתחילים את התהליך של פוליש קריסטל עם חומרים כימיים ייעודיים. 
 
לייעוץ חינם לפוליש קריסטל לרצפה חייגו: 052-4345720
פוליש קריסטל לרצפה
פוליש קריסטל