דף הבית >> פוליש קריסטל >> פוליש קריסטל לשיש
 

מהו פוליש קריסטל?

השיש מסוגו נוטה לספוג אליו נוזלים, ולכן כדי לשמור על המראה המבריק יש לבצע פוליש קריסטל לשיש.
פוליש קריסטל לשיש מעניק לו אטימות ומניעת ספיגה של נוזלים לתוכו, החומרים הללו עמידים אך יש לבצע את הפוליש אחת לשנתיים שלוש.

ביצוע פוליש קריסטל מומלץ לכל סוגי הרצפות משיש, להבדיל מרצפות אבן או גרניט פורצלן שבהם הקריסטל לא הכי מומלץ כי אינם סופגות כמו השיש.

יתרונות פוליש קריסטל 

לאחר פוליש קריסטל עמידות השיש עולה, הצבע והברק חוזרים מרצפות והרצפה נראית כחדשה. קל יותר לנקות רצפה שעברה הברקה קריסטלית – הלכלוך נדבק אליה הרבה פחות וסיכון החלקה יורד בכ-20%.

פוליש קריסטל מאפשר להאריך את חיי מרצפות השיש ולשמר את יופיין. בכדי לשמר את הברק ואיכות השיש נדרש טיפול מקצועי המתבצע על בסיס קבוע. בנוסף לכך, לא תצטרכו להחליף את מרצפות השיש ותוכלו לחסוך כסף. פוליש קריסטל זו עבודה שדורשת מקצועיות מיומנות ויסודיות. פוליש המתבצע על ידי אדם לא מיומן יכול לגרום לנזקים. לכן אנחנו אלי ליטושים נבצע את העבודה עבורכם באופן מיומן ומקצועי, ורצפת השיש שלכם תראה מבריקה לאורך זמן.

למה לבחור בנו לפוליש קריסטל לשיש?

אלי ליטושים מציעים לכם שירות פוליש וקריסטל באיכות גבוהה עם תוצאות מושלמות בהתחייבות!
אנו משתמשים בציוד המשוכלל ביותר, המיועד לביצוע פוליש קריסטל איכותי, יסודי ונכון. 
לפני שמתחילים את תהליך ההברקה הקריסטלית מנקים באופן יסודי את הרצפה. במקרה שמתגלים נזקים חמורים ברצפה משתמשים בכלים מקצועיים לטיפול בשיש. רק לאחר שהרצפה "מוכנה" מתחילים את התהליך של פוליש קריסטל עם חומרים כימיים ייעודיים. 
 
לייעוץ חינם לפוליש קריסטל לשיש חייגו: 052-4345720
פוליש קריסטל לשיש- אלי ליטושים
פוליש קריסטל לשיש