דף הבית >> מידע מקצועי >> שירותי ניקיון ופוליש קריסטל
 
יש דברים שניתן לעשות לבד. ניתן לשטוף את הבית, לנקות אבק, לשאוב את השטיחים, להחליף מצעים וכדומה ויש פעולות שאי אפשר לעשות לבד. לצבוע את הבית, ליישר את הרצפה, להוריד כתם עקשני מהספה וכן הלאה. ברור שאת הקבוצה הראשונה של הפעולות שניתן לעשו לבד, ניתן להיעזר גם בשירותי ניקיון מקצועיים, ואת קבוצת הפעולות המאתגרת יותר ניתן לנסות לעשות לבד, אך ניסיון רב של אנשים יעיד שאין הדבר כדאי. ניסיון עצמי  ללא ידע יכול להוסיף כתם על כתם וסדק לסדק.

יתרונות      
                                                                                     
יש לדעת מתי אנחנו ברי תפקוד ומתי כדאי שניקח צעד אחורה ונודה שאנו זקוקים בעזרה מקצועית. פנייה לגוף שמספק שירותי ניקיון יכול לחסוך הרבה נזק, הרבה עוגמת נפש והרבה זמן מבוזבז. לחברה שמעניקה שירותי ניקיון יש יותר יתרונות ממה שמקובל לחשוב. קודם כל היא מספקת ידע וניסיון עשיר, שנית היא תחסוך לך בקניית מגוון שלם של מוצרי ניקיון שישרתו אותך רק פעמיים אחדות ושאר הזמן יתפסו מקום בארון, שלישית שלוות נפש. שירותי ניקיון מוסמכים נותנים לך את הידיעה שהטיפול יהיה יעיל ולא עוד ניסיון וטעיה מצדך.

דוגמה

"פוליש קריסטל", סוג של פוליש הנועד להברקת הרצפה ומתן מראה רטוב, אחד מהפעולות היותר נפוצות בתחום הפוליש כיום. על מנת לבצע אותו בצורה יעילה, צריך ידע מעמיק ומכשור מתקדם ויעודי. קודם כל השלב הראשוני הינו ריסוס החומר על הרצפה והחדרתו לאריח ע"י שימוש בצמר אלומיניום. לאחר מכן עוברים לשימוש במכונת פוליש שמחדירה את החומר לשכבות האריח השונות. הליך זה דורש פעולות חוזרות לפי מידת הצורך. יש להקפיד שהסקוטש שעמו עובדים הינו סקוטש ייעודי נגד שריטות.
חידוד הצורך

הדוגמה הנ"ל היא רק טעימה למורכבות הכרוכה בפעולות השונות ומחדדת את הצורך בשימוש בשירותים של מקצוענים המספקים שירותי ניקיון. שירותי ניקיון מקצועיים יידעו תמיד להשלים את העבודה על צידה הראוי ביותר, לספק את החומרים הטובים ביותר בשוק, חומרים שאיכותם תתבטא בסופו של יום בשלמות נראות האריח והרצפה כמיכלול. שירות הגון יידע להשאיר אתכם עם טיפים לטובת תחזוקה שוטפת ויעילה.